30 august Ružena
  •  
Napíš nám
novinky na webe
Bezpečne
v tuneli
Tunel ako výnimočné stavebné dielo pomáha preklenúť ťažký a nedostupný terén a zároveň zmenšuje vzdialenosti....
Rýchlonabíjacie stanice pre elektromobily Národná diaľničná spoločnosť vyhlasuje v súlade s § 281 a nasl. Obchodného zákonníka Obchodnú verejnú súťaž o...
Mobilná
aplikácia
Mobilná aplikácia Pomoc na diaľnici je určená pre privolanie Diaľničnej patroly prostredníctvom volania alebo SMS s...
Spoplatnenie
diaľnic
Diaľnice a rýchlostné cesty sú najkvalitnejšou a najrýchlejšou formou dopravy. Pred vstupom na spoplatnený úsek majte...
Šibenik Tunel Šibenik je súčasťou II. úseku diaľnice D1 Jánovce - Jablonov. Má dĺžku 588 metrov a tvoria ho dve samostatné...
mediacentrum
30 august 2016
Správa NDS Aktualita: Prievidzi poskytneme štúdiu realizovateľnosti pre.. NDS poskytne mestu Prievidza štúdiu realizovateľnosti pre stavbu rýchlostnej cesty R2..
30 august 2016
Správa NDS Obchvat Košíc, Prešova a kompletné Branisko sú nevyhnutnosťou Výstavba diaľničného obchvatu Košíc, juhozápadného obchvatu Prešova ako aj druhej rúry..
26 august 2016
Obmedzenie Rýchlostná cesta R1A pri Nitre bude úplne uzavretá Z dôvodu pokládky betónových prefabrikovaných nosníkov bude úplne uzavretá cesta R1A pri..
25 august 2016
Správa NDS NDS podpísala zmluvu na výstavbu košického diaľničného.. Národná diaľničná spoločnosť (NDS) dnes podpísala zmluvu na vybudovanie juhovýchodného..
22 august 2016
Správa NDS E-známky lámu rekordy. Systém je lacnejší a dostupnejší Príjem z predaja e-známok už v júli prekonal 65 miliónov eur. V roku 2015 bola táto úroveň..