20 október Vendelín
  •  
Napíš nám
novinky na webe
Hraničný priechod Čunovo (vstup SR) Národná diaľničná spoločnosť vyhlasuje v súlade s § 281 a nasl. Obchodného zákonníka Obchodnú verejnú súťaž o...
ÚSEK RÝCHLOSTNEJ CESTY Zvolen, východ - Pstruša Ťah:R2 Lokalizácia:Banskobystrický kraj
Prehľad odpočívadiel Priestor s možnosťou parkovania, oddychu a služieb pre motoristov. To všetko ponúka pre cestujúcich a vodičov sieť...
Mapa diaľničnej siete Mapa zobrazujúca celú sieť diaľnic a rýchlostných ciest Slovenskej republiky so všetkými jej súčasťami podľa stavu,...
ÚSEK RÝCHLOSTNEJ CESTY Zvolen, východ - Pstruša Ťah:R2 Lokalizácia:Banskobystrický kraj
mediacentrum
20 október 2014
Obmedzenie Práce na výstavbe rýchlostnej cesty R2 Ruskovce – Pravotice.. Z dôvodu výstavby úseku rýchlostnej cesty pri Bánovciach nad Bebravou bude obmedzená doprava.
17 október 2014
Obmedzenie Meranie na bratislavskom moste Lafranconi Národná diaľničná spoločnosť bude počas víkendu realizovať merania na bratislavskom..
17 október 2014
Obmedzenie Výstavba priemyselného parku pri Nitre čiastočne obmedzí dopravu Doprava bude čiastočne obmedzená na úseku rýchlostnej cesty medzi križovatkami Zobor a..
16 október 2014
Správa NDS Bôrik – prvý slovenský diaľničný tunel s povolenou prepravou.. Bôrik je prvým slovenským diaľničným tunelom, cez ktorý je povolená preprava..
13 október 2014
Správa NDS Novinka na bratislavskej diaľnici – info tabule pre motoristov Od pondelka 13.10.2014 pribudli na vstupoch do hlavného mesta informačné tabule. Motoristov..