Geodetické meranie mostov na D1 pri Liptovskom Jáne

NDS upozorňuje na čiastočnú uzáveru časti diaľnice D1 v km 280,00 v úseku medzi križovatkami Liptovský Ján - Liptovský Hrádok. Dôvodom je geodetické meranie na moste Podtureň.

Obmedzenie sa týka obdobia

  • 27.5.2023 (sobota) od 08:00 do 20:00 v ľavom jazdnom páse
  • 28.5.2023 (nedeľa) od 08:00 do 20:00 v pravom jazdnom páse

 

Vedenie dopravy

Počas obmedzenia diaľnice v ľavom jazdnom páse bude doprava presmerovaná cez existujúce prejazdy stredným deliacim pásom do pravého jazdného pásu. Doprava v pravom jazdnom páse bude vedená obojsmerne 1+1.
 

Počas obmedzenia diaľnice v pravom jazdnom páse bude doprava presmerovaná cez existujúce prejazdy stredným deliacim pásom do ľavého jazdného pásu. Doprava v ľavom jazdnom páse bude vedená obojsmerne 1+1.

 

Prosíme, dbajte na bezpečnosť našich pracovníkov

NDS apeluje na motoristov, aby dodržiavali obmedzenia súvisiace s opravnými prácami, a to najmä rešpektovanie rýchlostných limitov. Záleží nám totiž nielen na bezpečnosti motoristov, ale aj na zachovaní bezpečnosti našich pracovníkov v teréne. Prosíme, buďte obozretní a ohľaduplní voči nim. Najčastejším dôvodom nehôd, často aj smrteľných, je totiž práve nepozornosť alebo nerešpektovanie predpísanej zníženej rýchlosti.