Na D1 pri obci Dolné Lovčice vymeníme mostné závery

NDS čiastočne uzavrie diaľnicu D1 v úseku medzi križovatkami Trnava a Hlohovec v km 53,300 – 56,500. Dôvodom je výmena mostných záverov na diaľničnom moste cez Krupiansky potok.

Obmedzenie sa týka obdobia

 

  • od 27. júna 2020 (sobota) od 7.00 hod. do 11. októbra 2020 (nedeľa) do 18.00 hod.

 

Informácia pre motoristov

 

Výmena mostných záverov bude realizovaná v štyroch etapách po jednotlivých jazdných pruhoch. Doprava bude vedená v režime 3 + 1 pruh.

 

Vedenie dopravy

 

V I. etape bude uzavretý pravý a odstavný jazdný pruh pravého jazdného pásu. Vo voľnom ľavom jazdnom pruhu bude vedená doprava v smere do Žiliny. V ľavom jazdnom páse budú vedené tri jazdné pruhy - dva v smere do Bratislavy a jeden v smere do Žiliny.

 

V II. etape bude uzavretý ľavý jazdný pruh pravého jazdného pásu, v pravom jazdnom pruhu bude vedená doprava v smere do Žiliny. V ľavom jazdnom páse budú vedené tri jazdné pruhy - dva v smere do Bratislavy a jeden v smere do Žiliny.

 

V III. etape bude uzavretý pravý a odstavný jazdný pruh ľavého jazdného pásu. Vo voľnom ľavom jazdnom pruhu bude vedená doprava v smere do Bratislavy. V pravom jazdnom páse budú vedené tri jazdné pruhy - dva v smere do Žiliny a jeden v smere do Bratislavy.

 

V IV. etape bude uzavretý ľavý jazdný pruh ľavého jazdného pásu, v pravom jazdnom pruhu bude vedená doprava v smere do Bratislavy. V pravom jazdnom páse budú vedené tri jazdné pruhy - dva v smere do Žiliny a jeden v smere do Bratislavy.