Zamestnanci NDS darovali knihy onkologickým pacientom

Zamestnanci Národnej diaľničnej spoločnosti sa spojili pre dobrú vec. Národnému onkologickému ústavu darovali takmer 300 kníh.

Národná diaľničná spoločnosť zorganizovala pre svojich zamestnancov aktivitu s názvom " Vymeň svoju starú knihu", súčasťou ktorej bola podpora vybraného charitatívneho zariadenia. Počas jedného mesiaca mohli zamestnanci NDS uložiť do dočasnej knižnice svoje knihy a zároveň si vybrať takú, ktorá ich z aktuálnej ponuky zaujala. Takmer 300 kníh, ktoré v knižnici ostali sme darovali Národnému onkologickému ústavu. 

 

 

"Veľmi ma teší množstvo ľudí, ktorí sa do akcie zapojili. Považujem to za prejav úcty voči zamestnancom Národného onkologického ústavu a prejav solidarity s pacientmi. Týmto sa naša pomoc onkologickým pacientom určite nekončí. Už teraz rozmýšľame nad ďalšími aktivitami, ktorými by sme mohli spríjemniť dni tým, ktorí sa ocitli v neľahkej situácii, " povedala riaditeľka úseku podpory riadenia NDS Jana Jakabová, ktorá knihy osobne odovzdala medicínskemu riaditeľovi Národného onkologického ústavu Jurajovi Pechanovi.