LAMBORGHINI traktor - fascinujúca sila legendy

Traktor známy pre svoj odvážny štýl, mohutný výkon, neprehliadnuteľný dizajn a exkluzívne spracovanie. Vlastnosti, ktoré ho odlišujú od ostatných.

Na čo ich potrebujeme?

Traktor je univerzálne a výkonne motorové vozidlo. Svoju plnú silu ukáže až pri nasadení prídavných zariadení. Stačí ho osedlať mulčovacím ramenom, snehovou frézou, postrekovacím zariadením, pluhom na odpratávanie snehu, či kefou na zametanie. Využitie potom nájde ako pri kosení trávi, taj aj pri odpratávaní snehu. Z latinského slova tractor – ťahač, je traktor predurčený aj na ťahanie prípadne tlačenie nákladu.

 

Taliansky dizajn na kolesách

Tento luxusne pôsobiaci traktor ohúri v prvom rade mimoriadnou spoľahlivostou. Silný výrobca stroj nabil modernými technológiami, kvalitnými komponentmi a bohatou výbavou. Je navrhnutý tak, aby uspokojil širokú škálu potrieb a pridaním vymeniteľných nadstavieb robia z neho žiadaný typ pre každú prácu. Mohutné telo býka na ohromujúco veľkých kolesách, to je neprehliadnuteľný dizajn navrhnutý zvučným menom talianskeho dizajnéra. Nezastaviteľná pracovná sila stroja vychádzajúca z precíznej spolupráce výkonného motora a presnej prevodovky. Ergonomické riešenie kabíny zabezpečuje maximálne pohodlie vodiča. Bohatá a komfortná výbava s panoramatickým výhľadom spríjemní aj najdlhšiu pracovnú dobu.

 

Ferruccio Lamborghini začal v roku 1948 výrobu traktorov pod značkou Lamborghini TRATTORI. Neskôr, v roku 1963 prichádza na trh s výrobou luxusných športových vozidiel. Až tie samotnú značku Lamborghini preslávili. Pôvodne logo, trojuholník s písmenami FLC (Ferruccio Lamborghini Cento), bolo nahradené dnes už známim býkom.