Sme najlepším zamestnávateľom

Národná diaľničná spoločnosť získala prvenstvo v prestížnej ankete spoločnosti Profesia - Naj zamestnávateľ. Oproti minulému roku, kedy sme obsadili štvrté miesto, sme to tentokrát dali na víťazov a môžeme sa pýšiť titulom najatraktívnejšieho zamestnávateľa, aj vďaka našim zamestnancom.

Najatraktívnejší zamestnávateľ je prestížna anketa, ktorú spoločnosť Profesia vyhlásila už desiaty rok. Jej cieľom bolo priniesť reálny pohľad uchádzačov i potenciálnych zamestnancov na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a imidž. O víťazoch rozhodovala verejnosť, ako aj zamestnanci firmy prostredníctvom hlasovania. Naša spoločnosť súperila s konkurenciou v kategórii Doprava a logistika.

 

Zo zákulisia hlasovania

Podľa portálu Profesia ľudia odovzdali firmám rekordných 86 420 hlasov, čo predstavuje až o 8-tisíc hlasov viac ako minulý rok. O anketu sa najviac zaujímali ľudia z bratislavského kraja (44% hlasujúcich), naopak najmenej ľudí hlasovalo v nitrianskom kraji (3%). Najpočetnejšia skupina hlasujúcich bola vo veku 35-49 rokov, tvorilo ju 44%. Najčastejšie benefity, pre ktoré ľudia hlasovali boli pracovná istota, dlhodobá tradícia firmy, kolektív  a zaujímavá pracovná náplň.

 

Do ankety bolo zapojených celkovo 240 firiem, pričom v našej kategórii Doprava a logistika ich bolo 19. Bojovali sme v silnej konkurencii štátnych, ale aj súkromných firiem. Za našou spoločnosťou sa v rebríčku nižšie umiestnili firmy Packeta, Cargo – partner SR, 123Kurier, ZSSK, Kuehne + Nagel, DHL Logistics, Direct Parcel Distribution SK, Slovak Parcel Service, Slovenská pošta a mnoho ďalších.

 

Ďakujeme všetkým kolegom aj všetkým hlasujúcim, ktorí nás podporili!