Pravidelná údržba podjazdu Lučivná na D1

NDS upozorňuje vodičov na čiastočnú uzáveru diaľnice D1 v úseku podjazdu Lučivná. Dôvodom je pravidelná údržba podjazdu.

Obmedzenie sa týka obdobia

  • 24.6.2023 (sobota) od 8.00 hod. do 18.00 hod. v ľavom jazdnom páse v smere do Žiliny

  • 25.6.2023 (nedeľa) od 8.00 hod. do 18.00 hod. v pravom jazdnom páse v smere do Prešova


Vedenie dopravy

Práce na podjazde v pravom páse budú zabezpečené dopravným značením tak, že doprava bude vedená obchádzkovou trasou od diaľničnej križovatky Štrba po ceste III/3060 cez križovatku Tatranská Štrba a ceste I/18 s možnosťou napojenia na diaľničnú križovatku Mengusovce.

 

Práce na podjazde v ľavom páse budú zabezpečené dopravným značením tak, že doprava bude vedená obchádzkovou trasou od diaľničnej križovatky Mengusovce po ceste I/18 cez križovatku Tatranská Štrba a ceste III/3060 s možnosťou napojenia na diaľničnú križovatku Štrba.

 

Prosíme, dbajte na bezpečnosť našich pracovníkov

NDS apeluje na motoristov, aby dodržiavali obmedzenia súvisiace s opravnými prácami, a to najmä rešpektovanie rýchlostných limitov. Záleží nám totiž nielen na bezpečnosti motoristov, ale aj na zachovaní bezpečnosti našich pracovníkov v teréne. Prosíme, buďte obozretní a ohľaduplní voči nim. Najčastejším dôvodom nehôd, často aj smrteľných, je totiž práve nepozornosť alebo nerešpektovanie predpísanej zníženej rýchlosti.