Podnikové médium roka 2018: NDS má najlepší web a Facebook

Národná diaľničná spoločnosť má najlepšiu webovú aj facebookovú stránku. Rozhodol o tom Klub podnikových médií. Naša zbierka cenných sošiek Podnikové médium roka sa tak rozrástla na osem.   

Na odovzdávaní cien Podnikové médium roka 2018 NDS bodovala stopercentne. V oboch kategóriách, do ktorých sme sa zapojili, sme obsadili prvé miesto.  Obstáli sme v tvrdej konkurencii zástupcov súkromnej aj štátnej sféry. Odborná porota vyzdvihla predovšetkým našu komunikáciu a štýl komunikácie s cieľovými skupinami.

 

 

Tri roky na Facebooku

 

Národná diaľničná spoločnosť komunikuje so svojimi fanúšikmi na Facebooku od roku 2016. Za necelé tri roky sa nám podarilo nazbierať krásnych takmer 12 tisíc fanúšikov. Tých pravidelne podrobne informujeme o výsledkoch našej činnosti. Vysoký záujem dlhodobo vzbudzuje seriál fotografií a videozáznamov z jednotlivých stavieb, informácie o práci prevádzkového úseku či rôzne typy súťaží. Samozrejme, nezabúdame ani na otázky našich sledovateľov, na ktoré sa snažíme včas a odborne odpovedať. 

 

Web v novom šate

 

Rovnako, naša vynovená webová stránka zožala u odbornej poroty úspech. Návštevníci na nej oceňujú najmä prehľadnosť a príjemný dizajn. My si zas potrpíme na to, aby motoristická verejnosť na našej stránke našla všetky dôležité informácie o našej činnosti, výstavbe úsekov či službe Diaľničná patrola.