Prípravné trhové konzultácie na Višňové začnú v stredu

Národná diaľničná spoločnosť pozýva spoločnosti na prípravné trhové konzultácie k dostavbe úseku D1 Lietavská Lúčka – Višňové – Dubná Skala, ktoré sa uskutočnia 31. júla o 10:00 v aule Slovenskej akadémie vied.

Cieľom stretnutia je informovanie o plánovanom postupe verejného obstarávania a získanie informácií vhodných pre použitie pri plánovaní a realizácii verejného obstarávania.

Pre čo najrýchlejšie dokončenie úseku je proces verejného obstarávania rozfázovaný na štyri etapy. Ako prvý sa začne súťažný dialóg na diaľničný úsek D1 Lietavská Lúčka – Višňové – Dubná Skala vrátane tunela Višňové, ktorého sa budú týkať prípravné trhové konzultácie. Nasledovať bude súťaž na stredisko údržby vrátane operátorského pracoviska, ako tretie sa vyhlási verejné  obstarávanie na technológiu tunela a poslednou bude súťaž na odpočívadlo Turie.   

 

Spoločnosti zároveň môžu NDS poslať vyplnený dotazník s konkrétnymi predstavami a pripomienkami k vyhláseniu súťaže na stavbu D1 Lietavská Lúčka – Višňové – Dubná Skala.

Spoločnosti môžu vyplnený dotazník odovzdať v stredu počas prípravných trhových konzultácií alebo zaslať e-mailom na: lujza.flimelova@ndsas.sk a veronika.chudicova@ndsas.sk do 2. augusta 2019 do 12:00 hod.