Smer z Trnavy do Bratislavy v úseku križovatky Blatné je plne prejazdný

NDS vo štvrtok dopoludnia začala s postupným sprejazdňovaním križovatky Blatné. Je to o mesiac skôr, ako predpokladal pôvodný plán výstavby.

Vo štvrtok sme začali postupne presmerovávať dopravu v smere z Trnavy do Bratislavy do dvoch jazdných pruhov. Spustili sa aj severné vetvy križovatky, teda zjazd z diaľnice v smere od Trnavy na Senec a Blatné a výjazd na diaľnicu zo Senca a Blatného na Bratislavu. V noci sa doprava v tomto smere presmerovala už do troch jazdných pruhov. Odstránili sme tiež dočasné oceľové zvodidlá a začali s maľovaním vodorovného dopravného značenia.

 

Smer z Bratislavy do Trnavy

 

V piatok začíname s presmerovávaním dopravy aj v smere Bratislava - Trnava. Doprava bude počas víkendu vedená minimálne v dvoch jazdných pruhoch, a to z dôvodu maľovania vodorovného dopravného značenia. 

 

Ako posledné sa budú spúšťať južné vetvy križovatky, teda zjazd z diaľnice v smere od Bratislavy na Senec a Blatné a výjazd na diaľnicu od Senca a Blatného na Trnavu. 

 

 

Bez obmedzení

 

Križovatka Blatné by mala byť prejazdná bez obmedzení v pondelok 27. novembra. V prípade priaznivého počasia je možný aj skorší termín kompletného otvorenia križovatky. O aktuálnom stave budeme informovať.