Mobilné aplikácie

Získajte prehľad o voľných parkoviskách na odpočívadlách alebo si privolajte Diaľničnú patrolu. S našimi mobilnými aplikáciami máte okamžité správy o dopravnej situácii na diaľniciach a rýchlostných cestách.

 

 
 

 

ViaRest

 

Mobilná aplikácia, ktorá informuje o službách na diaľničných odpočívadlách, ponúka možnosť náhľadu na odpočívadlo a priamu navigáciu. Podrobný filter ponúka výber konkrétnych služieb, ktoré na odpočívadlách preferuje náš zákazník. 

 

ViaRest-Odpočívadla-Opt

Odpočívadlá

Jednou z najužitočnejších častí aplikácie je kompletný zoznam diaľničných odpočívadiel spolu so službami, ktoré ponúkajú. Motoristi si môžu svoje obľúbené a najčastejšie využívané odpočívadlá aj uložiť, aby ich mali automaticky po ruke a mali komplexné informácie o službách vďaka dvom klikom. Mimoriadnou pridanou hodnotou je online monitoring dostupnosti voľných parkovacích plôch na odpočívadlách.

 

ViaRest-Čerpacie_stanice-Opt

Čerpacie stanice a iné služby

Aplikácia ponúkne motoristom kompletný prehľad o okolitých čerpacích staniciach aj s ohľadom na preferovanú pohonnú látku – pokiaľ máte elektromobil, môžete si v nej vyfiltrovať stanice, kde si viete nabiť svoje auto. 

 

ViaRest-Spoplatnenie-Opt

Informácie o spoplatnení

Motoristi tu nájdu všetky potrebné informácie o spoplatnení diaľnic a rýchlostných ciest, zároveň neslúži iba bežným motoristom, ale aj dopravcom. Nájdu tu všetky informácie o elektronickom mýte aj službe EETS.

 

ViaRest-Diaľničná_patrola-Opt

Pomoc a informácie v jednom

Diaľničnú patrolu si viete zavolať jedným klikom, napríklad pri poruche vozidla .

 

Stiahnite si aplikáciu ViaRest

 

 

Pomoc na diaľnici

 

Mobilná aplikácia, ktorá je určená pre privolanie Diaľničnej patroly prostredníctvom volania alebo SMS s lokalizáciou presnej polohy motoristu. Aplikácia zaznamenáva aktuálne dopravné obmedzenia priamo z centrálneho operátorského pracoviska bezprostredne po udalosti. Motoristovi ponúka aj možnosti oddychu cez optimálny výber odpočívadiel so službami. Užitočným obohatením dopravných informácií sú turistické atrakcie v rámci celého Slovenska, ktoré môže motorista využiť na svojej ceste.

 

Dopravné informácie

Dopravné informácie

Zaručene overené dopravné správy zo všetkých úsekov diaľnic. V mape si nájdete dopravné obmedzenia a ich vysvetlenie na vašej trase.

 

Pomoc_na_diaľnici-Turistické_informácie-Opt

Turistické informácie

Najatraktívnejšie turistické lokality v našej krajine na dosah. Informácie od nás pre vaše spontánne aj plánované cestovanie naprieč Slovenskom.


 

Stiahnite si aplikáciu Pomoc na diaľnici