Diaľničná patrola

Bezpečnosť diaľnic a rýchlostných ciest je vždy na prvom mieste. Značnou mierou k nej prispieva bezplatná služba Národnej diaľničnej spoločnosti – Diaľničná patrola. Motorista v núdzi sa na ňu môže obrátiť 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Posádku Diaľničnej patroly nič neprekvapí, je pripravená pomôcť pri akejkoľvek krízovej situácii.

0800 100 007

 

Bezplatná služba pre motoristov,  
ktorá zasahuje nonstop na kompletnej  
diaľničnej sieti s plne vybavenými autami. 

 


Patrola na pomoc motoristom


Diaľničná patrola zvyšuje bezpečnosť na rýchlostných cestách a diaľniciach. Najčastejšie pomáha vytvorením zákrytu vozidla s poruchou. Popritom dohliada aj na stav vozovky či odpočívadiel. Posádky Diaľničnej patroly sú v strehu na každom jednom našom stredisku správy a údržby. Posádka vie veľmi operatívne prísť a pomôcť s vyriešením problému kedykoľvek a na hociktorom kilometri našich ciest.

 

Nonstop pripravená pomôcť motoristom

Vytvorí bezpečný zákryt pri poruche vozidla

Pomôže pri nehodách v koordinácii so záchrannými zložkami

Pravidelne hliadkuje na rýchlostných cestách a diaľniciach

Kontroluje stav vozovky a odpočívadiel

 

 

Zavolajte si DIAĽNIČNÚ PATROLU
0800 100 007


Diaľničná patrola je v nasadení na celej diaľničnej sieti v správe Národnej diaľničnej spoločnosti  
na Slovensku 365 dní 24 hodín denne.

 

Chcela by som sa zo srdca poďakovať Diaľničnej patrole za všetko. Boli pre nás anjelmi. Na diaľnici za Košicami sme dostali defekt. Ďakujem aj dobrému človeku, ktorý ich zavolal. Veľmi nám pomohli. Páni boli ochotní, láskaví. Ďakujem Vám a prajeme, aby sa Vám vaša dobrota vrátila. Všetko dobré.“

Andrea, Slovensko