Informačno-predajné miesto

Značkové obchodné miesto na diaľničnom hraničnom priechode, kde zabezpečujeme okrem nepretržitého predaja elektronických diaľničných známok aj široké množstvo ďalších služieb.

Slovensko navštevujú najmä turisti zo susedných krajín.
Ich geografická blízkosť a naša malá rozloha predurčuje spôsob ich presunu k nám. Automobil je najrozšírenejším dopravným prostriedkom ich prepravy a diaľnica predstavuje hlavnú vstupnú bránu.

 

INFORMAČNO-PREDAJNÉ MIESTA VÍTAJÚ NÁVŠTEVNÍKOV HNEĎ PRI VSTUPE DO KRAJINY.

 

Informačno-predajné miesta Národnej diaľničnej spoločnosti prinášajú prvú správu o tom najzaujímavejšom, čo možno na Slovensku nájsť a ako sa k tomu čo najbezpečnejšie dostať. Naše priestory poskytujú priestor pre širokú prezentáciu atrakcií Slovenska a dostupných aktivít v ich okolí.

 

Kultivovaný priestor pre zákazníkov

Je pre nás dôležité, aby sa u nás zákazníci príjemne cítili a v dobrom si spomenuli, a aby napokon odchádzali s pocitom, že sa budú chcieť opäť vrátiť. Sme presvedčení, že nielen kvalitné služby ale aj atmosféra, v ktorej sú poskytované, je veľmi dôležitá.  Preto sú súčasťou obchodných miest moderne upravené priestory, okolie, kvalitné hygienické zariadenie a nové parkovacie plochy, ktoré dotvoria atmosféru a umožnia krátkodobý oddych na hraniciach Slovenska.

Milý personál pri kúpe diaľničnej známky

Pri vstupe do našej krajiny je nevyhnutná diaľničná známka, ktorá je k dispozícii v elektronickej verzii. Jej kúpa si vyžaduje krátku registráciu, s ktorou našim zákazníkom ochotne pomôže personál NDS. Všetci naši zamestnanci sú proklientsky orientovaní a vyškolení, ovládajú cudzí jazyk a sú reprezentatívne oblečení v korporátnych farbách Národnej diaľničnej spoločnosti Slovenskej republiky. Dbáme na to, aby naše služby rástli a posúvali sa vpred, preto aj kvalita a vystupovanie našich zamestnancov je pravidelne preverovaná nástrojmi kvality služieb a privítame aj priamu spätnú väzbu od zákazníkov.

Informácie o Slovensku sú samozrejmosťou

Informácie o podmienkach a možnostiach pobytu v našej krajine ocení každý návštevník. Podávame informácie o spôsobe prepravy k určenému cieľu po našich diaľniciach a rýchlostných cestách, o bezpečnostných a zákonných povinnostiach motoristu v Slovenskej republike a o krásach našej vlasti a možnostiach oddychu, ubytovania, relaxu, kultúry či športu u nás.   


 

Vaše možnosti zviditeľniť sa  
Hraničný priechod je jedinečná príležitosť ako môžete zaujať návštevníkov našej krajiny.  
Na našich hraničných priechodoch máte možnosť predstaviť svoje produkty, akcie alebo ojedinelé miesta, ktoré sa oplatí vidieť.  
Poskytneme vám rôznorodé možnosti vašej prezentácie, aby ste mohli byť viditeľní.  
Budeme radi, ak sa spolu s nami pokúsite vytvoriť nielen prvý dojem.  
islovensko@ndsas.sk

 

Reklamné plochy v IPM (2.62 MB) (2,62 MB)