Ušetrite čas a vyberte si diaľnicu

V živote existujú chvíle, ktoré potrebujete stráviť so svojimi blízkymi, rodinou, známymi s kolegami alebo kamarátmi. Všetko je závislé na vašom čase a plánovaní, aby ste stihli všetkých a užili si okrem práce aj svoj voľný čas. Preto vám predstavujeme tri príbehy, ktoré možno poznáte aj zo svojho života. Jedno majú všetky tri príbehy spoločné. Hlavní hrdinovia uprednostňujú diaľnicu pred inými pomalšími cestami.

Rodinka na cestách
Nina, Viktor, Martin a Veronika tvoria mladú rodinu, ktorá žije v Liptovskom Mikuláši. Často sa vyberú na výlet po Slovensku a zastavujú sa v obľúbených mestečkách  a v prírode. Cestujú naľahko, radi skúšajú lokálne špeciality a testujú domácich pestovateľov.  Syn Martin je introvert, ktorý sa s okolitým svetom vysporiadava spoza fotoaparátu . Rodina má zachytené všetky drobnosti z ciest, výlet plťou, východ slnka, spadnutá zmrzlina Veroniky, otcovo posadnutie stáť pri každej pamätihodnosti, či mamine momentky pri nákupoch. Veronika skúša trpezlivosť rodičov pri neustálej potrebe zastavovať na odpočívadlách. Tvrdí, že má pádny argument na výskum tejto uzavretej lokality uprostred diaľnice. 

Cesta diaľnicou ušetrí rodine čas na výlety, prechádzky, zábavu a hry. 

Rodinka na cestách

 

Voľný čas nad zlato
Simona si založila konzultačnú agentúru v Bratislave, ktorá sa venuje ekonomickému poradenstvu. Pravidelne jazdí na trojtýždenný kurz do Banskej Bystrice, kde sa stretáva nielen s potenciálnymi klientmi, ale taktiež nadväzuje aj profesionálne kontakty. Keď sa jej 3-týždňová tortúra s obchodnými partnermi končí, má vo zvyku tráviť niekoľko dní so svojimi  známymi v Tatrách. Štipka relaxu, wellnesu a prírody a znovuzrodená sa vracia do pracovnej reality.

Cesta diaľnicou Bratislava - Banská Bystrica ušetrí Simone 1:40 hod., ktoré radšej strávi pri dobrom jedle, víne a rozhovore s priateľmi. 

Voľný čas nad zlato

 

Chlapci sú opäť v meste
Oliver, Marek, Šimon, Dávid sú tridsiatnici zo Žiliny, ktorí si zamilovali Bratislavu a pár krát ročne cestujú do slovenskej metropoly za zábavou. Našli tu skvelé bary a možnosti vyhodiť si z kopýtka. Radi obdivujú krásu žien, ktorá im láme srdcia.  Mimo Bratislavy vyhľadávajú adrenalín a nepopísané miesta na mape Slovenska. Obdivujú prírodu a zdolávajú rekordy, ktoré im miesto ponúka. Cesta autom je dobrodružstvom a zábavou zároveň.

Cesta diaľnicou Žilina - Bratislava ušetrí chalanom 1:50 hod. Tento čas využijú na jeden film v kine, pobyt vo fitku alebo sa len tak radi poflakujú mestom. 

Chlapci sú opäť v meste

 

Pre porovnanie ako vám cesta diaľnicou ušetrí čas, sme vybrali niekoľko kľúčových trás Slovenskom.
Pozrite sa bližšie na ušetrené konštanty: 

Bratislava – Žilina: po diaľnici 1:52 / inak 3:26
Bratislava – Banská Bystrica:
po diaľnici 2:00 / inak 3:40
Bratislava – Kúty:
po diaľnici 0:40 / inak 1:05
Ružomberok – Poprad:
po diaľnici 0:57 / inak 1:27
Poprad – Košice:
po diaľnici 0:32/ inak 0:41

 

Pre vašu komfortnú a pohodlnú jazdu diaľnicami potrebujete len diaľničnú známku.
Rozhodnite sa vy, akú dlhú potrebujete a zadovážiť si ju môžete veľmi jednoducho.
Diaľničnú známku si môžete kúpiť pohodlne z vašej obývačky online na www.eznamka.sk.